Firma


INSTAL-SANIT to kompleksowa obsługa w zakresie instalacji, przyłączy i sieci sanitarnych.

Jesteśmy rodzinną firmą, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży, istniejemy od 1995 roku. Nasza siedziba mieści się w Paniówkach. Działamy na terenie Górnego Śląska, opierając się na doświadczonej kadrze kompetentnych pracowników, którzy posiadają wszystkie stosowne uprawnienia oraz systematycznie biorą udział w szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje.

WYKONUJEMY:

  • instalacje c.o., wodno-kanalizacyjne, gazowe, solarne - wewnętrzne i zewnętrzne;
  • centralne odkurzacze;
  • naprawy, remonty i wymiany instalacji.

SERWISUJEMY:

  • kotły i planiki olejowe wszystkich marek: DeDietrich, Buderus, Vaillant, Radan, Wolf, Schoeffer, Riello, Giersch, Weishaupt itp.;
  • kotły gazowe DeDietrich, Vaillant.

PROJEKTUJEMY:

  • instalacje c.o., wodno-kanalizacyjne, gazowe, solarne – wewnętrzne i zewnętrzne;
  • systemy wentylacji i klimatyzacja;
  • przyłącza i sieci: wodociągowe, cieplne, gazowe, kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej.

Dysponujemy własnym budynkiem, magazynem, sprzętem i samochodami.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i firm. Wykonujemy zlecenia w domach jednorodzinnych, biurach, budynkach usługowych, handlowych, zakładach produkcyjnych itp.

Chętnie podejmujemy współpracę z biurami architektonicznymi lub projektowymi jako rzetelny podwykonawca.

Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonawstwem, oferując Klientom kompleksowe usługi na każdym etapie: od planowania, doradztwa, kosztorysowania poprzez roboty aż po oddanie do użytku sprawnej instalacji lub sieci, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Obsługujemy również budowy, na co składa się: nadzór nad wykonaniem instalacji, koordynacja, rozliczenia z wykonawcami, przygotowanie dokumentacji powykonawczej oraz pomoc w odbiorach.

Nieważne, czy planujesz niewielki remont swojego domu czy myślisz o większej inwestycji – u nas znajdziesz to, czego szukasz! Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie szczegółowo przedstawiamy naszą ofertę.